fbpx

Klausimai

Festivalis „Kinas po žvaigždėmis. Junior“ vyks birželio 3–7 dienomis MO muziejaus terasoje.

Festivalis vyks dienos ir patogiu vakaro metu.

Bilietus į festivalio seansus įsigyti galima interneto  svetainėse www.junior.kinaspozvaigzdemis.lt ir www.pasaka.lt.

Bilietus savo klasei ar mokyklai užsakyti galite:

 • Per Kultūros pasą 

 • Susisiekę su mumis paštu: edukinas@pasaka.lt ar telefonu: +37068192605

  • Mokėjimas galimas pavedimu arba grynaisiais, apsilankius mūsų Senamiesčio kino teatre (Šv. Ignoto 4/3) darbo dienomis 10:00-17:00 val.

  • Užsakant nurodykite: mokyklą, mokinių skaičių, el. paštą ir telefono numerį.

Bilieto kaina mokiniui – 6 EUR.

Galimybės įsigyti bilietus renginio vietoje nebus.

Bilieto kaina – 6 Eur. Gegužės 8 ir 9 d. bilietus į festivalį galite įsigyti mažiausia kaina – už 4,5 Eur. Akcija galioja tik perkant internetu. 

Atvykstant viešuoju transportu, patogiausia išlipti Trakų arba Reformatų stotelėje. 

 • Atvykstant į festivalį su savimi turėti bilietą, į pasirinktą kino seansą.

 • Žiūrovai turėtų pasirūpinti šiltesne apranga.

Festivalis rekomenduojamas vaikams nuo 3 iki 9 klasės. Kai kurie filmai bus rodomi su titrais, o ne įgarsinti, todėl reikėtų įvertinti vaikų skaitymo ir anglų kalbos įgūdžius. 

Festivalio seansai vyks po MO terasos stogu. Kilus labai stipriam lietui ir vėjui, keliančiam grėsmę žiūrovų saugumui, seansai perkeliami į kino sales.

Vartai atidaromi likus valandai iki seanso pradžios.

Festivalio vietoje bus galimybė įsigyti gėrimų ir užkandžių. Savo atsineštus užkandžius siūlome pasilikti piknikui po filmo seanso.

Bendrą renginio trukmę sudaro filmas ir 20 min. edukacija. Filmų trukmę rasite prie filmų aprašymų. 

Taisyklės

Festivalio „Kinas po žvaigždėmis. Junior“ taisyklės

Festivalį „Kinas po žvaigždėmis. Junior“ organizuoja VšĮ „Kino Pasaka“, įmonės kodas: 300620545,  adresas Aukštaičių g. 6-104, LT-11341, Vilnius, el. paštas kinas@pasaka.lt , tel. 8 (683) 48091 (toliau – „Kino teatras“).

VšĮ „Kino Pasaka“  parengė šias festivalio „Kinas po žvaigždėmis. Junior“  taisykles (toliau – „Taisyklės“), kad paaiškintų bilietų įsigijimo ir grąžinimo, filmų rodymo ir elgesio festivalio renginiuose taisykles. Taisyklės taikomos perkant bilietus svetainėse www.pasaka.lt bei www.junior.kinaspozvaigzdemis.lt. Jūs privalote su šiomis Taisyklėmis susipažinti ir patvirtinti jų taikymą, kadangi perkant bilietus, šios Taisyklės tampa sutartimi, sudaryta tarp Jūsų ir Kino teatro. Nesutikdami su šiomis Taisyklėmis, nežymėkite atitinkamo langelio svetainėje ir nepirkite bilietų kasose. Filmų rodymo ir elgesio taisyklės galioja ir įsigijusiems bilietus į festivalį „Kinas po žvaigždėmis. Junior“ kultūrinės edukacijos sistemoje „Kultūros pasas“ svetainėje https://www.kulturospasas.lt. Naujausia Taisyklių versija visada skelbiama prie Kino teatro kasų ir svetainėje www.junior.kinaspozvaigzdemis.lt

Festivalio po atviru dangumi „Kinas po žvaigždėmis. Junior“ seansai vyks birželio 3–7 dienomis MO muziejaus terasoje. 

Dėmesio – į festivalio seansus žiūrovai įleidžiami tik su iš anksto įsigytais bilietais. Bilietais renginio vietoje nebus prekiaujama.

Repertuaras

Festivalio „Kinas po žvaigždėmis. Junior“ repertuaras skelbiamas interneto svetainėje www.junior.kinaspozvaigzdemis.lt. VšĮ „Kino Pasaka“ gali savo nuožiūra keisti repertuarą.

 

Bilietų įsigijimas

Bilietus į festivalio seansus galima įsigyti užsisakant el. paštu edukacija@pasaka.lt,  kultūrinės edukacijos sistemoje „Kultūros pasas“ svetainėje https://www.kulturospasas.lt. ir interneto  svetainėse  www.junior.kinaspozvaigzdemis.lt ir  www.pasaka.lt

Norint pirkti bilietus interneto svetainėse www.junior.kinaspozvaigzdemis.lt ir www.pasaka.lt, pirma reikės sukurti savo paskyrą www.pasaka.lt. Laikantis nurodymų, pateikite reikiamus duomenis, patvirtinkite susipažinimą su šiomis Taisyklėmis ir naudokitės internetu teikiamomis paslaugomis.

Norint, kad bilietų pirkimui būtų išrašoma sąskaita, pirkėjas tą pačią pirkimo dieną privalo kreiptis el. paštu kinas@pasaka.lt.

Bilietų grąžinimas

Perkant bilietus internetu svetainėse www.pasaka.lt ir www.junior.kinaspozvaigzdemis.lt, klientas turi teisę per 14 dienų atsisakyti sutarties ir grąžinti bilietus, tačiau tik su sąlyga, kad filmo seansas, į kurį buvo pirktas bilietas nebuvo parodytas anksčiau.

Pavyzdinė atsisakymo forma yra pateikiama šių Taisyklių pabaigoje.

Grąžinant bilietą į vis dar rodomą filmą, jis bus pakeičiamas bilietu į to paties filmo kitą seansą arba klientui sutinkant, į kitą filmą.

Tvarka festivalio vietoje, MO terasoje ir jos prieigose, kurios įsipareigoja laikytis klientai.

Į festivalio kino seansus patenkama tik pateikus įsigytą bilietą, galiojantį tam seansui, į kurį einama.

Į festivalio kino seansą, kuriame ribojamas amžiaus cenzas, neįleidžiami asmenys, neatitinkantys konkretaus amžiaus.

Draudimai, kurių nesilaikant, festivalio organizatorių nuožiūra, asmuo gali būti nedelsiant šalinamas iš kino salės:

 • Rūkyti ir vartoti narkotines medžiagas;
 • Kino seanso metu kalbėti mobiliuoju telefonu ir triukšmingai bendraujant trukdyti kitiems kino seanso žiūrovams;
 • Nešiotis peilius, šaunamuosius ginklus ar kitus prietaisus, kurie būtų pavojingi žmogaus gyvybei bei sveikatai;
 • Filmo fotografavimas, filmavimas ar kitoks kopijavimas „Kino po žvaigždėmis. Junior“ seansų metu yra draudžiamas. Tokie veiksmai pažeidžia intelektinės nuosavybės teises, o tai darantys asmenys vykdo baudžiamajame kodekse numatytas nusikalstamas veiklas, todėl nedelsiant bus informuota policija bei intelektinės nuosavybės teisės turėtojai.

PAVYZDINĖ NUOTOLINĖS SUTARTIES ATSISAKYMO FORMA

(Šią formą užpildyti ir grąžinti tik tada, jei norite atsisakyti sutarties su VšĮ „Kino Pasaka“, ir grąžinti nepanaudotą, internetu pirktą bilietą į kino filmo seansą, kuris dar nėra įvykęs)

Aš pranešu VšĮ „Kino Pasaka“, įmonės kodas 300620545, Šv. Ignoto g. 4/3, Vilnius, kad atsisakau pirkimo–pardavimo sutarties, sudarytos 20_ m. _________mėn.___d. dėl šių prekių: _______________________________________________________________________________

Gautų [data]:___________________________________________________________________

Pagal pirkimą patvirtinantį dokumentą (Nr.):_____________________________________________

Pirkėjo vardas, pavardė:__________________________________________________________

Pirkėjo adresas:_________________________________________________________________

Pirkėjo parašas:________________________________________________________________

Dokumento pildymo data:_________________________________________________________